WhatsApp
 
הדפסת צ'קים לכל הבנקים והתוכנות | מותאם לתקן 501 - בנק ישראל | להזמנה התקשרו 1-800-877-222
חייגו: 1-800-877-222
צ'קים מותאמים - תקן 501
 

פנקסי שיקים עסקיים

פנקסי שיקים עסקיים, צ'קים מעוצבים וצבעוניים - רמת בטיחות הכי גבוה!

הדפסת פנקסי שיקים ידניים

פנקסי צ'קים עסקיים, גדולים עם ספח באותו הדף, מתאימים לעסקים קטנים ולחברות גדולות כאחד. אחת הסיבות לשימוש בפנקסי שיקים עסקיים הינה כאשר העסק מבצע את התשלומים שלו בהפקת שיקים בשטח ולא במשרד. פנקסים גדולים עם ספח מתאימים לעסקים אשר צריכתם השנתית אינה עולה מעל 250 שיקים בשנה. פנקס צ'קים עסקי מופק בגודל A5 עם העתק אחד או מספר העתקים לפי דרישת הלקוח. קווים הפקות הינו בית דפוס וותיק עם ידע רב בהפקת פנקסי צ'קים שעומדים בכל התקנים ובהתאמה מלאה עבור כל הבנקים. אנו מדפיסים פנקסי שיקים ממכונות דפוס אופסט (לא דיגיטלי) מה שמבטיח את רמת הדפוס הכי גבוה במגוון צבעים רחב.

פנקסי שיקים עסקיים בחברתנו מופקים בעיצוב אישי ובהתאמה לדרישת הלקוח בעמידה בתקני בנק ישראלתשכחו מכל מה שאתם יודעים על פנקס צ'קים רגיל מהבנק. ב 2021 פנקסי שיקים עסקיים מזמינים מבית דפוס שמתמחה בהפקת צ'קים כי רק ככה תהיו בטוחים שתקבלו את הצ'קים הכי איכותיים וברמת בטיחות הכי גבוה. ישנם עסקים אשר עדיין מבצעים הזמנת פנקסי שיקים מהבנקים השונים כחלק מהפעולות השגרתיות שמבצעים בבנק. אך מה שלא תמיד שמים לב, זה שמלבד העלות על כל פנקס, משלמים גם עמלה גבוהה לבנק רק על זה שביצעתם את ההזמנה דרכם.

פנקסים עסקיים המודפסים דרך הבנקים לרוב לא מופקים באיכות גבוה ולא מאובטחים כראוי לאמצעי תשלום שמסתובב בחוץ ומועד לזיופים, כמו כן זמן אספקה ארוך מהזמנה בבית דפוס.
בעבר אכן היה נהוג להזמין פנקסי שיקים רק דרך הבנק, אך בעשור האחרון הדפסת צ'קים ידניים בבתי דפוס הפכה לדרך הנפוצה והיעילה ביותר. ישנם מספר בתי דפוס בארץ אשר קיבלו אישור להדפיס צ'קים לעסקים אך לא כל בית דפוס הוא בית דפוס ייחודי ומתמחה בהפקות מורכבות מסוג זה. כידוע אנשי עסקים אוהבים שדברים קורים מהר ברמה הכי גבוה ומבלי שיטרטרו אותם. לכן אם אתם רוצים את הצ'קים שלכם באיכות גבוה מבלי להתפשר על התאמה לעסק שלכם אז הגעתם למקום הנכון, אנו בית דפוס וותיק עם אלפי בעלי עסקים מרוצים ובטוחים שתקבלו את המוצר הטוב ביותר ואת השירות הטוב ביותר.

חשוב לדעת! לא כל בית דפוס רשאי לבצע ההדפסת שיקים. חברתינו, קווים הפקות דפוס, מאושרת ע"י כל הבנקים. אנו עומדים בכל התקנים המחמירים של הבנקים ובנק ישראל. אנו מפיקים שיקים ממוחשבים ופנקסי צ'קים עסקיים ברמת איכות ובטיחות הכי גבוה בארץ! כל ההדפסות בחברתנו הינן על נייר כימי בטחוני של מפעלי נייר חדרה, כל העתקים הכימיים של חברת "ניר-עותק", כל זאת על מנת לצמצם אפשרות זיוף ככל שניתן ולספק מעבר כימי תקין לכתיבה ברורה גם בהעתקים. שימוש במכונות דפוס אופסט מאפשר לנו להשתמש גם בצבעים בטחונים אשר מקשים על זייפנים. חשוב לציין, כאשר אתם מזמינים פנקסי שיקים עסקיים בחברתנו אתם מקבלים במתנה הטבעה זהב ייחודית במרכז הצ'ק אשר תגן על הצ'קים שלכם מפני זיוף!

הטבעה
בכל הזמנה של פנקסי שיקים עסקיים
הטבעה זהב ייחודית במרכז הצ׳ק - במתנה!

הטבעה זהב במתנה ללא עלות - גלופה מספר 6 בקטלוג.


בכדי להזמין פנקסי צ'קים ידניים חשוב לדעת  מספר פרטים על תהליך ההזמנה, כגון:

  • כמות הצ'קים הרצויה
  • צילום שיק
  • מספק צ'ק אחרון

הסבר מפורט ניתן לראות בסרטון זה  ->


הזמנת פנקסי שיקים עסקיים בבית דפוס אשר מתמחה בהפקת צ'קים תבטיח לכם חיסכון ענק בזמן ותחסוך מכם את הטרחה ואת הטרטור בהתנהלות ממושכת ומייגעת מול פקידי בנקים. זמנכם יקר, כמו גם הזמן שלנו לכן כל מה שתצטרכו לעשות לפני שנדפיס לכם את השיקים שלכם זה למלא טופס אישור בנק ממוחשב שהכנו עבורכם ולהעבירו לבנק לחתימה. מרגע קבלת אישור בנק חתום במשרדינו אנו מבטיחים לכם שתקבלו את פנקסי השיקים שלכם במהרה לידיכם.

אנו נדאג לתת לכם את השירות המהיר והטוב ביותר, ואתם תבחרו איך אתם רוצים שפנקסי השיקים שלכם יראו. אנו מפיקים שיקים מעוצבים הנושאים את שם העסק, לבחירתכם ניתן להוסיף לוגו בצבעי הבנק או בצבעים ייחודיים לעסק שלכם. פנקסים מעוצבים יעזרו לכם למתג את העסק שלכם ויבדילו אתכם מאחרים. גם עבור פנקסים כמו בשיקים ממוחשבים אנו ממליצים להוסיף הטבעה בזהב או בכסף שתוסיף שכבת הגנה ויוקרה.


עובדים עם המחאות ידניות? מתלבטים בין:

פנקסי צ'קים או שיקים ממוחשבים?

מה עדיף?

תשובה לשאלה ניתן לראות בסרטון זה  ->

הפקת פנקסי שיקים עסקיים בבית דפוס

הדפסת צ׳קים בהתאמה לכל הבנקים: פועלים , מזרחי טפחות, לאומי לישראל, דיסקונט, מרכנתיל דיסקונט, הבינלאומי, מסד, פועלי אגודת ישראל (פאג"י), אוצר החייל, אגוד, יהב לעובדי המדינה, יובנק ובנקי חוץ. את השיקים ניתן להפיק בשער שקלי או דולרי.

תקן 501 - כל הצ'קים שלנו מותאמים לתקן – 501 לפי הוראות בנק ישראל. בנוסף חברתינו מציעה מספר פתרונות להדפסת טבלה בגב הצ'ק לפי תקן החדש ( יולי 2019 )

צ'קים מעוצבים - בעת הזמנת פנקסי שיקים ידניים בקווים הפקות אתם יכולים לבחור את הצבעים ואת העיצוב, בהתאם לשמירה על התקנים המחמירים של בנק ישראל.

הדפסת שיקים במכונות דפוס אופסט (לא דיגיטלי) - על מנת לשמור על הגנה הגבוהה ביותר, כל סוגי הדפסות השיקים מופקות במכונות דפוס אופסט שרק באמצעותן ניתן להדפיס ברזולוציה גבוהה ולספק הגנה של שורת מיקרו והטעיות גרפיות למניעת זיופים, כל זאת ללא תוספת במחיר.

בית דפוס לעסקים - אנו בקווים הפקות דפוס מציעים מבחר רב של פתרונות הדפסה עבור העסקים.

צרו קשר – כי מגיע לכם את השירות הטוב ביותר!