הדפסת צ'קים לכל הבנקים והתוכנות | מותאם לתקן 501 - בנק ישראל | להזמנה התקשרו 1-800-877-222
חייגו: 1-800-877-222
צ'קים מותאמים - תקן 501
 

פנקסי שיקים ידניים

פנקסי צ'קים ידניים - פנקסי שיקים לעסקים - פנקסי צ'קים מסחריים

הדפסת פנקסי שיקים ידניים

הדפסת פנקסי צ'קים ידניים מתאימה לעסקים וחברות כאשר העסק מבצע את התשלומים שלו בהפקת שיקים בשטח ולא במשרד, או עבור עסקים שצריכתם השנתית אינה עולה מעל 250 שיקים בשנה. המחאות ידניות מסופקות בגודל A5 עם העתקים לפי דרישת הלקוח.

אנו מאמינים שבהפקת פנקסי צ'קים ידניים חשוב להשתמש בחומרי גלם איכותיים ביותר !!!
לכן אנו בוחרים בנייר כימי של חברת ניר-עותק

כחלק מעבודתנו אנו מתאימים את עיצוב השיק לפי דרישת הלקוח ודיוק בפרטים הקטנים.עסקים רבים מזמינים פנקסי שיקים מהבנקים השונים כחלק מהפעולות השגרתיות שמבצעים בבנק. אך מה שלא תמיד שמים לב זה שמשלמים עמלה גבוהה עבור הזמנת פנקסי השיקים דרך הבנק, עמלה גבוהה מדי שאינה משקפת את העלות האמיתית של הדפסת פנקסי שיקים. פנקסים המודפסים דרך הבנקים לא תמיד מופקים באיכות הגבוה ביותר, נייר כימי בהעתקים ברמה נמוכה יותר ולא עם אמצעי הבטיחות הגבוהים ביותר.
בעבר היה נהוג להזמין שיקים רק דרך הבנק, אך בעשור האחרון הדפסת צ'קים ידניים בבתי דפוס שקיבלו אישור להדפסת שיקים הינו פתרון מצוין עבור חברות ועסקים רבים.


בכדי להזמין פנקסי צ'קים ידניים חשוב לדעת  מספר פרטים על תהליך ההזמנה, כגון:

  • כמות הצ'קים הרצויה
  • צילום שיק
  • מספק צ'ק אחרון

הסבר מפורט ניתן לראות בסרטון זה  ->


הזמנת פנקסי שיקים ידניים בבנק דורשת מהלקוחות זמן וטרחה, לא פעם נתקלנו בלקוחות שהבנקים מטרטרים אותם ומבזבזים את זמנם הכל כך חשוב לכל בעל עסק. חשוב לדעת שלא כל בית דפוס רשאי לבצע ההדפסת שיקים, חברתינו, קווים הפקות דפוס, מאושרת ע"י כל הבנקים להדפסת שיקים ממוחשבים וידניים. חברתנו בעלת וותק בהפקות דפוס צ'קים, אנו בקווים הפקות מקפידים על כל האמצעים הבטיחותיים, ולא מתפשרים על נתינת תשומת לב לכל לקוח ולצרכי העסק שלכם.
חברתינו דואגת לתת לכם את השירות המהיר והטוב ביותר, מחירים נוחים ואפשרות להדפסת שיקים מעוצבים הנושאים את שם העסק, את לוגו החברה ועוד. שיקים ידניים מעוצבים הם שימתגו כל עסק, ירשימו את הלקוחות ויהוו גם מעין סוכן שיווק סמוי לעסק.


עובדים עם המחאות ידניות? מתלבטים בין:

פנקסי צ'קים או שיקים ממוחשבים?

מה עדיף?

תשובה לשאלה ניתן לראות בסרטון זה  ->

הדפסת פנקסי שיקים ידניים - לאילו בנקים ניתן להדפיס?

חברתנו מפיקה צ'קים לכל הבנקים: פועלים , מזרחי טפחות, לאומי לישראל, דיסקונט, מרכנתיל דיסקונט, הבינלאומי, מסד, פועלי אגודת ישראל (פאג"י), אוצר החייל, אגוד, יהב לעובדי המדינה, יובנק ובנקי חוץ. את השיקים ניתן להפיק בשער שקלי או דולרי.

על מנת לשמור על הגנה הגבוהה ביותר, כל סוגי הדפסות השיקים מופקות במכונות דפוס אופסט שרק באמצעותן ניתן להדפיס ברזולוציה גבוהה ולספק הגנה של שורת מיקרו והטעיות גרפיות למניעת זיופים, כל זאת ללא תוספת במחיר.

אנו בקווים הפקות דפוס מציעים מבחר רב של פתרונות הדפסה עבור העסק שלך. בעת הזמנת פנקסי שיקים ידניים בקווים הפקות אתם יכולים לבחור את הצבעים ואת העיצוב, בהתאם לשמירה על התקנים המחמירים של בנק ישראל.

כל הצ'קים שלנו מותאמים לתקן – 501 לפי הוראות בנק ישראל.
חברתינו מציעה מספר פתרונות להדפסת טבלה בגב הצ'ק לפי תקן 501.

הזמנת פנקסי שקים / פנקסי צ'קים ידניים צרו קשר - מגיע לכם השירות הטוב ביותר!