WhatsApp
 
הדפסת צ'קים לכל הבנקים והתוכנות | מותאם לתקן 501 - בנק ישראל | להזמנה התקשרו 1-800-877-222
חייגו: 1-800-877-222
צ'קים מותאמים - תקן 501

איך כותבים צ'קים?

איך כותבים צ'ק בלי להסתבך

מידי יום נכתבים בישראל ובעולם כולו אלפי צ'קים. כדי להימנע מטעויות העלולות לסבך אתכם, לגרום לאובדן כסף, להוצאות מיותרות ולעוגמת נפש, חשוב לדעת היטב איך לכתוב צ'קים.
אם אתם מנהלים עסקים המוציאים מאות צ'קים ויותר בחודש או בשנה, כדאי לכם לרכוש את תוכנת שיק צ'ק מבית "קווים הפקות".
נוסף על כל היתרונות הרבים של התוכנה, כתיבת הצ'קים תהיה בטוחה, נכונה וחפה מכל טעות.

צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות.

שיקים לחברות בלי להסתבך
שיקים לחברות בלי להסתבך

איך כותבים צק? כמה דברים שחשוב לדעת

צ'ק הוא מסמך סחיר. האדם שלפקודתו רשמתם את הצ'ק רשאי להעביר אותו לידי אדם אחר, צד שלישי, באמצעות חתימה על גב הצ'ק. הליך העברה נקרא הסבה, והנסב הוא האדם השלישי שקיבל את הצ'ק. הנסב מקבל מעמד משפטי של "אוחז כשורה" והוא רשאי לפרוע את הצ'ק.

אם קניתם מוצר או קיבלתם שירות ושילמתם עבורו בצ'ק, רשאי המחזיק בצ'ק להעביר אותו לצד שלישי. כאשר תרצו לבטל את הצ'ק, גם מסיבה מוצדקת, לא תוכלו לעשות זאת כאשר הצ'ק יהיה בידי הנסב.

כדי להימנע מהעברת צ'קים לגוף שלישי יש להגביל ולמנוע את האפשרות של מקבל הצ'ק למסור אותו לגוף שלישי. בצדו השמאלי של הצ'ק אפשר לכתוב "לא סחיר" או "לנפרע בלבד" או "למוטב בלבד". אנשים רבים שוכחים לציין את אחד מצמד המילים הנ"ל ונאלצים לפרוע את הצ'ק בכל מצב. אם אתם בעלי עסקים הכותבים מאות צ'קים, מומלץ לרכוש את תוכנת שיק צ'ק מבית "קווים הפקות". אם תתנו לתוכנה את ההוראה המתאימה, היא תדפיס לכם צ'קים בלתי סחירים ותמנע מכם עוגמת נפש רבה, טרחה והפסדים כספיים.

כדי לחזק את הכוונה שהצ'ק יוכל להיפרע רק על ידי הנפרע חשוב להוסיף את שם הנפרע ולאחר השם את המילה "בלבד". לפי פסיקת בית המשפט, מצב זה אינו מאפשר את העברת הצ'ק לידי אדם שלישי.

לעולם אל תתנו צ'ק ללא מילוי סכום הצ'ק. הקפידו גם לאחר סכום הצ'ק להוסיף את המילה בלבד. כך תימנעו ממעשי מרמה ומזייפנים אשר יכולים לכתוב סכומי כסף גבוהים או, למשל, להוסיף כמה אפסים לסכום הצ'ק.

כתיבת צ'ק או המחאה ללא שם הנפרע היא מסוכנת. אם יעביר הנפרע את הצ'ק לגורם שלישי, תחויבו לפרוע את הצ'ק גם כאשר, לדוגמה, קיבלתם עבורו סחורה פגומה.

חתימת הצ'ק בידי בעל הצק היא חתימה מחייבת. לעולם אל תשאירו פנקסי צ'קים חתומים, רצוי לחתום על הצ'ק רגע לפני מועד מסירתו. תוכנת שיק צ'ק היא תוכנה המדפיסה המחאות, פנקסי שיקים ועוד. בעלי עסקים הנהנים מהשימוש בתוכנה אינם צריכים להזמין מלאי של פנקסי צ'קים ופטורים מהדאגה במקרה שהפנקים יאבדו או ייגנבו. התוכנה מדפיסה כל צ'ק רגע לפני מסירתו.

הידעתם?
צ'קים מעוצבים תורמים למיתוג ולתדמית יוקרתית של העסק!

צ'קים הם אמצעי תשלום, אך הם עשויים לשמש גם ככלי רב עוצמה המעניק לבית העסק תדמית יוקרתית וממתג אותו. על גבי צ'קים מעוצבים תוכלו להדפיס את הלוגו של בית העסק, את הסלוגן ולעצב את הצ'ק לפי סגנון מיוחד בהתאם לבחירתכם.

הדפסת צ'קים מעוצבים מעניקה לכל עסק תדמית יוקרתית. עסק המשתמש בצ'קים ייחודים ומעוצבים נתפס בעיני לקוחותיו כעסק בעל משאבים, בעל יכולות פיננסיות המשקיע בעיצוב ובמיתוג העסק.

חברת "קווים הפקות" מדפיסה צ'קים מעוצבים באיכות גבוהה. כל הצ'קים מאובטחים ומוגנים בפני זיופים והעתקות. החברה פועלת ברישיון ובתיאום עם הבנק שאתו אתם עובדים.

בעל עסק, לחברת "קווים הפקות" יש את הכלים לסייע לך...

צור קשר כי אנו מדפיסים פנקסי צ'קים מעוצבים שימתגו את העסק שלך ויעניקו לו תדמית יוקרתית.

צור קשר כי בקווים הפקות כל הצ'קים מאובטחים, החברה פועלת ברישיון ולפי ההנחיות והתקנות של בנק ישראל.

צור קשר כי בקווים הפקות פיתחנו את תוכנת שיק צ'ק שתעזור לך לנהל נכון את העסק, לשלוט על תזרים המזומנים, לעקוב אחרי הצ'קים היוצאים והנכנסים ולהדפיס צ'קים מאובטחים.

צור קשר עוד היום, צוות החברה ממתין לפנייתך, שמח לעזור!