WhatsApp
 
הדפסת צ'קים לכל הבנקים והתוכנות | מותאם לתקן 501 - בנק ישראל | להזמנה התקשרו 1-800-877-222
חייגו: 1-800-877-222
צ'קים מותאמים - תקן 501

שיקים מעוצבים ...

שיקים מעוצבים ב" קווים הפקות", צ'ק מעוצב זו האומנות שלנו!

על אף האמצעים החדישים והאלקטרוניים להעברת כספים, אין כמעט עסק שאינו מתנהל כלכלית באמצעות שיקים.
שיקים אופנתיים הם טרנד סוחף שמושך אחריו בעלי עסקים בכל העולם וגם בישראל. צ'ק מעוצב הוא גם אמצעי שיווקי המסייע לפרסום העסק ולמיתוגו.
"קווים הפקות" מתמחים בהדפסת פנקסי שיקים ושיקים מעוצבים.
אם גם אתם מעוניינים להצטרף אל הטרנד העולמי, צרו קשר עם "קווים הפקות", אנו נפיק עבורכם פנקסי שיקים מעוצבים בהתאמה אישית.

שיקים מעוצבים
שיקים מעוצבים

שיקים הם לא רק אמצעי תשלום

הכול יודעים כי הצלחת העסק תלויה בשיווק נכון, במיתוג ובפרסום. כדי להצליח כיום בעסקים יש לשדר תדמית יוקרתית, מקצועית ומכובדת. יש עסקים שיבחרו לשדר תמיד שמרנית וקלאסית, ויש שיבחרו בתדמית יצירתית וחדשנית. תדמית בית העסק יוצרת את הבידול ואת הייחודיות של כל בית עסק.

החל משנות השמונים חל מהפך בתחום הדפסת השיקים. בשנים אלו הסתיים המונופול של הבנקים בתחום הדפסת שיקים וגורמים נוספים החלו לעסוק בתחום זה. התחרות בין הגורמים השונים הביאה לייצור של שיקים מעוצבים ומסוגננים במקוריות ובאיכות גבוהה. כיום אפשר למצוא מגוון גדול של שיקים מעוצבים במבחר סגנונות.

שיקים מעוצבים הם כרטיס הביקור של בית העסק. על הכרטיס אפשר להדפיס, מלבד הפרטים הנדרשים על פי החוק, את הלוגו, סלוגן ועוד ולעצב את השק לפי הסגנון שאותו בוחרים בעלי העסק.

שיקים מעוצבים יפרסמו את העסק שלכם, ימתגו אותו ויגרמו לחשיפה גבוהה של אנשים רבים לעסק. הודות לשיקים מעוצבים תיהנו מלקוחות חוזרים וגם מלקוחות חדשים.

הדפסת שיקים מעוצבים יוצרת לכל בית עסק תדמית יוקרתית ומעניקה לשק חזות אלגנטית ומקורית. עסק המשתמש בשיקים מעוצבים נתפס בעיני הלקוחות כעסק רציני, עסק עתיר משאבים אשר מייחס חשיבות רבה לאיכות ולהשקעה.

איך לבחור חברה להדפסת שיקים מעוצבים?

חשוב לבחור חברה בעלת טכנולוגיית הדפסה מתקדמת. הודות לטכנולוגיה המתקדמת תוכל החברה להדפיס לכם שיקים מעוצבים באיכות גבוהה. יש, למשל, להקפיד כי צבעי הלוגו המודפס על השיקים, יהיו זהים לצבעים המקוריים של הלוגו, לאפשרות של הדפסת השיקים במגוון צבעים, ולהתאמה מושלמת של עיצוב השק והדפסתו לצורכי הלקוח.

חשוב לבחור בית דפוס המקפיד על כל כללי הבטיחות. יש להשתמש בנייר שביט בטחוני מיוחד המונע אפשרות של זיופים והעתקה. על מגנוט של השיקים בטכנולוגיות מתקדמות ועל הטבעת פסי הגנה בשיקים המסייעים במניעת מעשי זיוף ומרמה.

חשוב להקפיד על איכות הנייר. גם אם תעצבו שיקים מיוחדים ומקוריים, אם הנייר שעל גביו לא יהיה נייר בטחוני מאיכות גבוהה, השק ייראה כשק זול ואף יהיה בלתי קביל בבנקים.

יש לבחור בחברת הדפסה העובדת בצורה מסודרת מול הבנקים, המודעת ומיישמת את כל הדרישות וההוראות של הבנק באשר להדפסת שיקים.

טיפים ועצות טובות לעיצוב שיקים, באדיבות "קווים הפקות"

לפני שמשקיעים מחשבה ועבודה בעיצוב השק, יש להקפיד כי כל הפרטים הטכניים כמו שם בית העסק, מספר חשבון, כתובת ועוד יוטבעו בצורה ברורה.

כדי להימנע ממפחי נפש יש לעמוד בקשר עם הבנק, לברר מהם הפרמטרים הנדרשים להדפסת השיק ולפעול לפי ההוראות.

חשוב לבחור בנייר איכותי ובשיטות טכנולוגיות מתקדמות כדי שצבעי הלוגו יהיו זהים למקור וכדי שצבעי השק והאלמנטים העיצוביים יהיו ברורים וחדים.

לא מומלץ להפריז בעיצוב השק. יש לשמור על מקצועיות ולעצב שק קלאסי כדי שישדר לבית העסק תדמית של עסק מכובד ורציני.

קווים הפקות - שיקים מעוצבים בהתאמה אישית ובהקפדה על הבטיחות

  • הדפסתם שיקים ב"קווים הפקות", אתם יכולים להיות רגועים. לקוחות רבים נרתעים מהדפסת שיקים מחוץ לבנק בשל סכנות של זיופים ובעיות אבטחה, ב"קווים הפקות" מחויבים לרמת בטיחות גבוהה מאוד, רמה הזהה לרמת הבטיחות של הבנקים.
  • בקווים  הפקות  מציעים לכם מבחר גדול ומגוון של עיצובים מיוחדים ומקוריים.
  • הצוות המקצועי מחויב לשירות מקצועי ואדיב. אנו מלווים כל לקוח באופן אישי עד לסיום העבודה.
  • צרו קשר, והצטרפו אל אינספור לקוחות מרוצים.