WhatsApp
 
הדפסת צ'קים לכל הבנקים והתוכנות | מותאם לתקן 501 - בנק ישראל | להזמנה התקשרו 1-800-877-222
חייגו: 1-800-877-222
צ'קים מותאמים - תקן 501

תוכנת שיק צ'ק

תוכנה להדפסה ולניהול צ'קים

כל בעל עסק יודע שכדי לנהל נכון, מבחינה כלכלית את העסק, יש להתנהל נכון, לשלוט על תזרים ההכנסות ולפקח על ההוצאות. חברת "קווים הפקות דפוס" מציעה לכלל העסקים את הדרך היעילה ביותר בניהול העסק. החברה פיתחה תוכנה מיוחדת, תוכנת שיק צ'ק, המאפשרת להפיק קבלות, לבצע הפקדות לבנק, להדפיס צ'קים, לשלוט על תזרים המזומנים ולחסוך את הטרחה שבכתיבת צ'קים ידניים. אינספור בעלי עסקים כבר נהנים מהתוכנה הייחודית שפותחה על ידי חברת "קווים הפקות דפוס" ומה אתכם?
צרו קשר עוד היום כדי שכבר מחר תוכלו להצטרף אל אלפי לקוחות מרוצים המנהלים עסקים רבים ביעילות ובהצלחה!

תוכנת שיק-צ'ק לייט/פרו/אנלימיט
תוכנת שיק-צ'ק לייט/פרו/אנלימיט


כל הסיבות שישכנעו גם אתכם להזמין תוכנת שיק צ'ק

מי לא מכיר את הציפייה מורטת העצבים לצ'קים אחרי שכתבנו את הצ'ק האחרון בפנקס ושכחנו להזמין פנקסי צ'קים חדשים? מהיום אין צורך לזכור ולטרוח בהזמנת פנקסי צ'קים או המחאות חדשות. צריכים לשלוח צ'ק דחוף? בתוך כמה דקות הצק המודפס כבר ממתין לכם במדפסת.

תוכנת שיק צ'ק מאפשרת להדפיס צ'קים מעוצבים, צ'קים שימתגו את בית העסק שלכם ויעניקו לו תדמית יוקרתית .אתם יכולים לעצב את הצ'ק לפי טעמכם, לבחור את הגופן המתאים, את הצבע , להטמיע את הלוגו של החברה ועוד. הצ'קים המעוצבים מעניקים תדמית יוקרתית לכל בית עסק. אין מגבלה על  ניהול חשבונות הבנק.

חוששים מזייפני צ'קים? תוכנת שיק צ'ק משתמשת בנייר ביטחוני מיוחד ורקע הגנה בזמן הדפסת השיק המגן על הצ'ק מפני זייפני הצ'קים. רמת האבטחה של הצ'קים המודפסים בתוכנה גבוהה וזיוף הצ'קים שלכם הופך למשימה כמעט בלתי אפשרית.

מהיום לא תצטרכו להחזיק כמות גדולה של פנקסי צ'קים במגירה ולחשוש מגניבות ומאבידות, כל צ'ק מודפס לפני המסירה ומייתר את הצורך בהחזקת כמות גדולה של צ'קים במשרד.

תוכנת שיק צ'ק חוסכת זמן יקר של כתיבת צ'קים ידנית, מונעת טעויות ברישום הצק וסרבול באיתור הצ'ק.

התוכנה מספקת דו"חות, לפי חתכים שונים, קבלות, עוקבת אחרי ההפקדות,מאפשרת מעקב צ'קים מהיר ומונעת סרבולים באיתור הצ'קים.

"תוכנת שיק צ'ק" מתאימה לכל בעל עסק

חברת קווים הפקת דפוס שפיתחה את תוכנת שיק צ'ק התאימה אותה למגוון רחב של בעלי עסקים. החברה מציעה ארבעה סוגי חבילות, כל בית עסק יכול למצוא את התוכנה המתאימה לו.

שיק-צ'ק לייט מתאימה לעסקים המפעילים חשבון בנק אחד או שניים ואשר מנפיקים כמאתיים חמישים צ'קים ומעלה לכל חשבון. בתוכנה יש תכונות רבות, ביניהן, בחירת סחירות השקים, ממשק שיקים כפולים, התאמות בנקים ומעקב אחרי צ'קים שנפרעו בבנק, אפשרות להפקת צ'קים עם תאריך עברי ועוד.

שיק-צ'ק פרו מיועדת לעסקים העובדים עם חשבון אחד או יותר וכמות השנתית של הדפסת צ'קים מגיעה לאלף צ'קים בשנה ויותר. בין השאר מציעה התוכנה את התכונות הבאות: פרטי הצ'ק והפס המגנטי מודפסים על ידי התוכנה, בחירת סחירות הצ'ק, התאמות בנקים, מעקב אחרי צ'קים שנפרעו ועוד

שיק-צ'ק אנלימיט היא תוכנה הנותנת מענה לחברות העובדות בתוכנת הנהלת חשבונות ומעוניינות לבצע הדפסת צ'קים בטוחה יעילה וחסכונית. בין התכונות הבולטות של התוכנה, ממשק רקע הגנה מיוחד, הנייר מתאים לרוב הבנקים והיא מתאימה לכל תוכנה של הנהלת חשבונות.

שיק-צ'ק נט מאפשרת גישה מכל דפדפן על גבי שרת מאובטח, היא מאפשרת צפייה בשיקים שיצאו, עדכון נתונים, צפייה בדו"חות ועוד.

אם גם אתם מעוניינים...

  • לצפות בכל רגע נתון בצ'קים היוצאים ונכנסים לעסק שלכם
  • לתת הרשאה לרואה החשבון רק למערכת הדו"חות
  • להציג לספקים את הצ'קים שיצאו
  • לעקוב מכל מקום, גם מחו"ל דרך הטלפון הנייד אחרי הצ'קים היוצאים
  • מגיבוי יומי המתבצע על ידי החברה אשר יפתור אתכם מדאגה ומאובדן נתונים בעת קריסת המחשב וימנע את הצורך בעבודת השחזור המייגעת

תוכנת שיק צ'ק היא התוכנה האטרקטיבית ביותר עבורכם.
צרו קשר והצטרפו אל אינספור לקוחות מרוצים הנהנים כל יום מתוכנה איכותית ומקצועית ומניהול נכון ויעיל של העסק שלהם.

צרו קשר, אנו מגיעים לכל מקום!!