המלצה לרכישת מדפסת ייעודית לצקים

אילו מדפסות הכי אמינות להדפסת צ'קים ?

ובכן, שאלה זו מטרידה רבות מלקוחותינו ובצדק רב. כיום ניתן למצוא עשרות דגמים של מדפסות במחירים זולים ביותר בסדר גודל של 200-350 ש"ח חברתנו ביצעה בדיקה לעומק בנושא ולהלן הדברים:

חשוב לדעת כי מדפסות הזרקת דיו אינם חסכוניות כאשר כמויות ההדפסה גבוהות, עלויות ראשי הדיו יקרים מידיי בכדי להדפיס שיקים עימה. מכאן אנו למדים כי רצוי להדפיס עם מדפסת לייזר.... ובכן איזו חברה? איזה דגם? מה חשוב לבדוק לפני קנייה?

חברות מומלצות: אייץ פי, לקסמרק, איי בי אם מדפסות "זולות" בקרב לקוחותינו התגלו המון בעיות במשיכת הנייר ו/או במשיכת ניירות כפולים. אז נכון שמדפסות יותר זולות ב- 200 ש"ח ממדפסת איכותית אך כאשר מדפיסים ע"ג שיקים חשוב שיהיו כמה שפחות תקלות בהדפסה.

איזה דגם לבחור? ישנם הרבה דגמים מחברות מומלצות, אך גם שם צריך לדעת מה יותר טוב. ישנם 2 סוגים.

1. מדפסת עם מגירה נפתחת
2. הכנסת נייר כמו מדף או כניסה מלמעלה.

הסוג הראשון  זה הדבר הכי איכותי, מפני שישנם שני גלילי משיכה ואז השיק נמשך בקלות ובצורה ישרה. לעומת זאת הסוג השני, ניתן להסתדר עימו אך ישנו גליל משיכה אחד, מה שיכול לגרום לבעיות מדי פעם. אם אין הפרש רציני בחרו מדפסת עם מגירה.

ישנם מדפסות עם מסך תצוגה וללא מסך. (יש הבדל במחיר) המלצתנו היא שאם המדפסת רק לשיקים אז לא צריך להשקיע , אך במידה והינכם עובדים לא רק להדפסת שיקים רצוי שתהייה תצוגה במדפסת. (מדפסות עם תצוגה יש יותר אופציות להגדרות מתוך המדפסת).

השלב הכי חשוב לפני הבחירה הינו - כמות הדפסה לטונר חדש... כמה עולה טונר מקורי וכמה דפים זה מספיק. האם יש לדגם המדפסת טונר חליפי? כמה עולה חליפי... אפשר להגיד שעכשיו הינך יכול לדעת איזו מדפסת מתאימה לשיקים...

קווים הפקות דפוס פיתוח תוכנה בע''מ !!! אנו מספקים מדפסת עם תוכנת שיק-צ'ק - מדפסת לקסמרק 650DN מדפסת זו איכותית וברמה גבוהה...  אין צורך לרכוש ברמה כזו. מדפסת זו עם תצוגה וטונר מגנטי). חשוב לבדוק, במידה וישנה תקלה.... למי פונים... מי לוקח אחריות? 

שמחנו לעזור לכם, צוות קווים הפקות,

  • צרו קשר , הצוות המקצועי ממתין לפנייתכם, נשמח לעזור!